درگيري سريالي صاحبان موتورسيكلت ها با ماموران در برازجان

تاريخ : چهارشنبه سی و یکم خرداد ۱۳۹۱
نويسنده : مسعود برزیدهدرگيري سريالي صاحبان موتورسيكلت ها با ماموران در برازجان - www.bachehaye-borazjan.blogfa.com

اتحاد جنوب - مسعود برزیده (مدیر سایت) : روز پنج شنبه 4 خردادماه، ماموران راهنمايي و رانندگي برازجان جهت جمع آوري موتورسيكلت هايي كه در محل پارك ممنوع (جنب پاساژ نادر) پارك كرده بودند در آن محل حاضر و به جمع آوري موتورسيكلت ها مشغول شدند.

به گفته شاهدان عيني يكي از صاحبان اين موتورسيكلت ها با نارضايتي به بيرون كشيدن موتورسيكلت خود از وانت بار حامل موتورسيكلت هاي توقيفي اقدام مي كند كه با مقاومت ماموران راهنمايي و رانندگي روبرو شده و با هم درگير مي شوند.
در همين حين، فرد ناراضي زنجيري را روي يكي از موتورسيكلت ها برداشته و با زدن يك ضربه به يكي از ماموران، از محل فرار مي كند كه در حين فرار با درب يكي از اتومبيل ها برخورد كرده و باعث تخريب آن مي گردد.
لحظاتي پس از آن، جمعيت ناراضي به طرف 4 ماموري كه در آن جا حضور داشتند حمله مي كنند و با آن ها درگير مي شوند. پس از پايان درگيري و مراجعه ماموران به ساختمان پليس راهنمايي و رانندگي، يكي از افراد ناراضي، مجددا براي درگيري با ماموران مسئول جمع آوري موتورسيكلت هاي پارك شده به آن جا رفته و با مقاومت پرسنل آن جا و همچنين افسر نگهبان روبرو مي شود كه ماموران راهنمايي و رانندگي برازجان شخص را به كلانتري 11 برازجان تحويل مي دهند.
اين پايان درگيري ها نبود و روز شنبه 6 خردادماه نيز يكي از اين مامورين كه جهت انجام وظيفه روبروي پاساژ استوار ايستاده بود، توسط اشخاص ناشناس با چوب و چماق مورد حمله قرار گرفت كه پس از درگيري، ضاربين متواري شدند. (شما هم در مورد این خبر نظر بدهید)


* نظرات مردم در سایت هفته نامه خلیج فارس بوشهر :

سعید از بوشهر   :   ... بوشهری ها ...به ناحق موتورشان توقیف می کنند و ماشینشان جریمه می کنند و جیکشان در نمی آید

  :   این کار نیروی انتظامی منبع در آمدی برای کشور(نه برای استان)شده روایت شده سال قبل 3میلیارد تومان جریمه از جیب مردم بوشهر گرفتند وبه خزانه واریز نموده اند واز این مبلغ فقط یک ملیارد تومان به استان برگشته

گرگو   :   سيش ميگن برازجون.ها بله.زير بار زور نميره.ميگين نه امتحان كنين.

ش   :   در همه جاي دنيا ديدن پليس در نزديكي به انسان احساس امنيت و ارامش ميدهد اما در ايران از ترس گير دادن بيخودي ديدن پليس در نزديكي باعث وحشت و استرس ميگردد راستي گير كار كجاست؟؟

مصطفی از برازجان   :   ...
خليج فارس: ضمن پوزش ازدرج پيام شما معذوريم

  :   چرا با مردم مثل حيوان رفتار ميكنند!

hhh   :   با سلام : لازم به ذکر است باتوجه به اینکه اصل کار جمع آوری موتور سیکلتهای بدون بیمه نامه وهمچنین سرنشین بدون کلاه ایمنی کاری خیلی خوب و ستودنی است ولی نحوه برخورد مامورین با مردم نحوه کمین کردن جهت گرفتن موتور سواران خیلی ناخوشایند میباشد در یکی از خیابانهای اصلی بوشهر هر روز صبح از ساعت 8 صبح تا ساعت 11 این اتفاق روی میدهد با توجه به اینکه اینجانب از دور شاهد این اتفاقات ناخوشایند میباشم که متاسفانه بعضی ها از این حرکات اقدام به عکس برداری یافیلم مینمایند که برای نیروی انتضامی و بوشهر کشور خوشایند نمیباشد خواهشمند دستور فرمایید در نحوه برخورد تجدید نظر نمایند .

  :   مردم آزاري خيلي بد است و همين افرادي كه از خود ما مردم هستند در لباس پليس واقعاً تغيير مي كنند!!! چرا؟؟

رضا   :   اگر در نحوه برخوردشان تجدید نظر کنند بهتر است این کار مستلزم آرامش پلیس و صاحب موتورهست

  :   قابل توجه رييس پليس كه ادعا مي كند همه چيز رصد مي كند!!!

شاهرخ   :   با این گرونی بنزین آخه مردم مجبورن از موتور استفاده کنن

  :   اگه پارس جنوبی تو برازجون بید ... اگه شاهین تیم برازجون بید .. اگه مرکز استان برازجون بید ... افسوس

  :   مردم برازجان تنهامردم این استان هستند که زیر بارحرف زور نمی روند...

خلیج فارس   :   اگه برازجون دریای خلیج فارس داشت ووی ووی ووی چه میشد!* نظرات مردم در سایت هفته نامه اتحاد جنوب :

نظرات شمانامو میخوای چی کار اخه: مردم بلا تکلیفن کجا بزارن موتورشونو هیچ نمگن یه دفعه شانسی موتور یه عده رو میبرن هیچ جای پارکی هم تعبیه نشده البته این بدان معنی نیست که درگیری رو تایید کنم خیر عاملین باید مجازات بشن
نوشته شده در تاريخ جمعه 12 خرداد 1391  -  00:35

کرار: باسلام خبری که گذاشتین و گفتینه که شاهد عینی گفته فکر کنم نیاز به عینک داره چون واقعیت رو نگفته اون کسی رو که پلیس گرفته بود کمک ماموران می کرد متاسفانه ولی اونها بجای تشکر خودشو بازداشت کردن نمی دونم چه حکمتی داشت خواست ثواب کنه ولی کباب شد با اطلاع کامل مطلب بزارید باتشکر
نوشته شده در تاريخ جمعه 02 تير 1391  -  01:00

علی: ای کاری کردن تا اینا باشن گیر ندن
نوشته شده در تاريخ شنبه 03 تير 1391  - 12:28


* نظرات مردم در سایت خبري سوك :

نظر بازدید کنندگان :

    :   از بي ... نيروي انتظامي و مسامحه قوه قضائيه است كه يك مشت ارازل واوباش شهر را تسخير كرده و برازجان شده شهر بي قانون و شهر اراذل و اوباش كشور.
پاسخ   :  

بهنام   :   سلام بایددر برازجان حالت فوق العاده اعلام و با این ارازل و اوباش شدیدا برخورد شود.دیگه شورش رو در آوردند و به هر بهانه و دلیلی میخوان خودشون مجری قانون باشند و یا با اسلحه آدم می کشند یا با قمه و چماق به جون مردم و مجریان قانون می افتند.واقعا برازجان داره میشه تگزاس.هر روز باید از این جور خبرها راجع به برازجان بخوانیم و بشنویم.دوستان و همکاران بسیار فهیم برازجانی دارم که خودشون هم از این اوضاع خسته شده اند و خواهان برخورد اصولی هستند.مماشات دیگه بسه.
پاسخ   :  

ميثم   :   بخدا بايدبكشتش باچماق راهنمايي زانندگي اسايش روازمردم گرفته بخدااگه دزدببره بهتر تااينهاموتوروماشينت روببرند
پاسخ   :  

فقيه   :   نمي خوام طرفداري كنم از اونا كه زدن به ماموران اما ماموران راهنمايي ورانندگي ديگه شورشو دراوردن.به خصوص شهر خورموج
پاسخ   :  

یک بوشهری   :   با این وضعیت بنزین مردم مجبورن از موتور استفاده کنن
پاسخ   :  

محسن   :   نیروی انتظامی به جای اینکه از سرقت مغازه ها و منازل جلوگیری کنه فقط برای پر کردن پارکینگ ها افتاده به جون موتورسواران/
پاسخ   :  

  :   داخل پارکین نیرو انتظامی نگاه کنید چقدر موتور است اینها مال چه سالی گرفتن ایا صحبانشان زنده است
پاسخ   :  

هم استانی   :   سلیقه ای عمل میکنیم یعنی ایا موتوری که اعمال قانون میشه روال قانونی رو طی میکنه ؟نه. و اینکه مثلا موتوری که فاقد پلاکه همون جوری ترخیص میشه این باعث لوث شدن قضیه و بر نتابیدن مردمه و نبود امکانات و عدم پاک بودن خیلیا توی نا جا خواهشا بذارید نظرمو پاسخ   :  
 *** شما هم نظر بدهيد ***
دسته : اخبار برازجان و استان بوشهر | بازديد ها : بار